Zlecenia indywidualne

Wykonawstwo wg projektu / modelu / oczekiwań

Wykonujemy realizację projektów według dostarczonego modelu lub dokumentacji projektowej. W razie potrzeb wykonujemy prototyp lub dokumentację techniczną. Wykonawstwo obejmuje wszelką obróbkę stali znajdującą się w naszej ofercie, tj. materiał, cięcie, gięcie, otworowanie, spawanie, nitowanie, połączenia śrubowe, cynowanie, cynkowanie ogniowe i galwaniczne, malowanie proszkowe.

Macie Państwo pomysł na wykorzystanie stali, ale nie wiedzą jak i gdzie go zrealizować? My to dla Państwa zrobimy! To jest najlepsze miejsce! Oferujemy szeroki wachlarz wyrobów i usług, które na pewno zostaną wykorzystane w tworzeniu wyrobu dla Państwa. Dodatkowo wyrób zabezpieczamy przed korozją. Wszystko w jednym miejscu.

Na zlecenie klientów indywidualnych jesteśmy w stanie przygotować ofertę na wykonawstwo różnych elementów stalowych i nie tylko oraz zrealizować ją od początku do końca. Wykonujemy kompleksowe usługi wykonawstwa w oparciu o projekt, model lub na bazie uzgodnień wg przygotowanej przez nas dokumentacji technicznej.

Oferty indywidualne przygotowujemy po uzgodnieniu z klientem.